|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Мічна та водонепроникна конструкція: Ці вуличні занурювальні паркові світильники RGB DMX512 виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 304, що забезпечує довговічний та стійкий до корозії продукт. Його клас захисту IP68 гарантує повний захист від води та пилу, що робить його придатним для використання на відкритому повітрі в різних середовищах. цей продукт забезпечує енергозберігаючі світлові рішення для мінімізації витрат на технічне обслуговування. Його тривалий термін служби надійного забезпечення роботи протягом тривалого періоду.
- Налаштування параметрів освітлення: Цей продукт підтримує протокол DMX512, що дозволяє виявляти світлові ефекти та змінювати колір. Користувач може вибрати діапазон колірних температур (2700K-6500K RGB) відповідно до бажаної атмосфери.
- Простота інсталяції та обслуговування: завдяки компактному розміру 120 мм x 150 мм та легкій конструкції (2 кг) Цей продукт простий у інсталяції та обслуговуванні. Довжина кабелю може бути адаптована до конкретних потреб користувача (30-50 см). інсталяція проекту, та об'єктний вимірювання, забезпечення безпроблемного досвіду для користувача.
| ЦКТ | Одинковий колір або RGB |
| Опускає колір | Синій, Білий, Червоний, Жовтий, Кольорова (RGB), Змінний, Зелений, Теплий білий, Холодний білий |
| Сила світильника (ж) | 15, 6, 12, 9, 24, 18 |
| Кольор | Чорний |
| Введення напруги (v) | 24 |
| Вага виробу (кг) | 2 |
| Водонепроникний стандарт | IP68 |
| Гарантованість (рік) | 2 роки |
| Ім'я | Світлодіодний фонтан |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело світла | СІД |
| Кабель | 30-50 см або індивідуальна довжина |
| Ключові слова | Фонтан струменеве сопло, що змінює колір світлодіодний фонтан світла |
| Лінза | 10-60 |
| Матеріал корпусу лампи | 304 з нержавіючої сталі |
| Моделі | 001 |
| Найменування | Defeng |
| Напруга | 24 В/12 В |
| Одна вага брутто | 2.500 кг |
| Потік світильника світити (лм) | 1500 |
| Застосування | Басейн, світло |
| Походження товару | Гуандун, Китай |
| Температура роботи (℃) | -20 - 55 |
| Розмір | 120 мм 150 мм |
| Розмір однієї упаковки | 15X15X10 см |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | НІ |
| Рейтинг IP | IP68 |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносний вимір, Проект монтажу |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Тип виробу | Лампи для фонтану |
| Функції | Авто, DMX512 |
| Колірна температура (CCT) | 2700K -6500K RGB |
| Ефективність світильника світити (лм/ш) | 100 |





