Всі наші світильники на сонячних батареях сертифіковані в Україні. 

 

Нові LED ліхтарі на сонячних батареях.
Вуличне освітлення на сонячній енергії з оплатою 0 грн / міс!

Прибудинкова територія, доріжки, газони, сад мають потребу в гарному освітленні. Щоб ввечері було видно двір і під'їзні шляхи, необов'язково влаштовувати мініатюрний Лас-Вегас, підключаючи електричні лампи. Можна організувати м'яке вуличне освітлення на сонячних батареях. Зробити це нескладно, а вигоди очевидні: практична користь, економія на енергоресурсах, романтична атмосфера, естетичний вигляд.

Вуличні LED світильники на сонячних батареях це найбільш вигідне придбання для економії електроенергії.

Простий монтаж, кріплення дозволяє встановити Вуличний ліхтар на сонячних батареях практично на будь-яку поверхню - на будь-яку опору або на стіну, всього за 5 хвилин.
Світлодіодні Світильники Вуличного Освітлення на сонячних батареях призначені для цілорічної експлуатації.

Принцип роботи:

Вмикається і вимикається Світлодіодний Вуличний ліхтар на сонячних батареях автоматично по датчику освітленості. Головна умова працездатності - Вуличний ліхтар З Сонячною Батареєю необхідно встановити так, щоб максимальна кількість прямих сонячних променів падала на панелі сонячних батарей. Оптимальна висота установки Автономного Вуличного Світильники на сонячних батареях 2.5-6 метра. Перед використанням необхідно зарядити світильник на сонці протягом світлового дня. Заряд акумулятора і тривалість освітлення залежить від погодних умов, і як правило, становить 7-8 годин.

Переваги використання сонячних LED світильників:

- Не вимагають прокладки кабелю, дозвільної документації, не споживає енергію від мережі,
- Включення, виключення і перезарядка автономного вуличного світильника на сонячній енергії відбуваються автоматично
- Економить витрати на освітлення вулиці.
- Універсальне кріплення дозволяє використовувати ліхтар на сонячній батареї в будь-якому зручному для Вас місці.

Основні місця роботи Вуличного світлодіодного освітлення на сонячних батареях:

Освітлення територій приватних будинків, для освітлення ганку, внутрішніх двориків, альтанок, темних переходів між будівлями на дачі, доріжок і тротуарчиків, парканів і хвірток, комерційних територій, скверів, майданчиків та інших територій, позбавлених можливості підключення до міських електромереж.
Також світильники на сонячних батареях можуть бути використані в якості додаткового, локального, автономного освітлення літніх майданчиків кафе, місць відпочинку туристів, відпочинку, риболовлі та полювання.

Зателефонуйте нам з будь-якого питання
і отримаєте детальну інформацію щодо автономного вуличного LED освітлення на сонячних батареях.