|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Довговічність та довговічність: Зручний яскравий світлодіодний прожектор потужністю 100 Вт забезпечує термін служби до 50 000 годин, забезпечуючи постійне освітлення протягом тривалого часу. Це ідеально підходить для частини користувачів, яким потрібні надійні світлові рішення.
- Універсальний і портативний: за допомогою своєї батареї, що перезаряджається, і компактного дизайну. Цей прожектор можна легко транспортувати і використовувати для різних компонентів, включаючи кемпінг, садове освітлення та освітлення стадіону.
- Енергоефективність: продукт може похвалитися вражаючою світловіддачею 100 лм/Вт, що робить його енергоефективним вибором для тих, хто хоче порушити споживання енергії. вплив води, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі.
- Настроюваний та сумісний: Цей продукт підтримує різні послуги з освітлення, включаючи проектування освітлення та схеми, вимірювання на місці та багато іншого, що дозволяє користувачам адаптувати освітлення до своїх конкретних потреб.
- Показати менше
| випромінює світло | Білий, Червоний, Синій |
| Сила світильника (ж) | 50 Вт, 300 Вт, 100 Вт, 200 Вт |
| Ємність акумулятора | 3,2 В 5000 мАч |
| Ватт | 50 Вт |
| Введення напруги (v) | 85-265 в перем. Струм |
| Вага виробу (кг) | 1,9 |
| Час зарядки | 6-8 год |
| Час роботи | 8-12 год |
| Вихід зарядного пристрою | AC110-240 DC5V - 500mA |
| Гарантованість (рік) | 2 роки |
| Ім'я | Світлодіодний прожектор |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело світла | Світлодіод SMD |
| Матеріал корпусу лампи | Алюмінієвий сплав |
| Моделі | 50 |
| Найменування | Defeng |
| Одна вага брутто | 10.000 кг |
| Подробиці про упаковку | Звичайний пакет: натуральна коробка та зовнішня коробка |
| Потік світильника (лм) | 5000 |
| Застосування | Пейзаж, сад |
| Походження товару | Гуандун, Китай |
| Температура роботи (℃) | -20 - 55 |
| Розмір однієї упаковки | 19X19X62 см |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | ТАК |
| Рейтинг IP | IP66 |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, Непереносний вимір, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Проект монтажу |
| Сертифікація | CE |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Кут пучка (°) | 120 |
| Колір поверхні | Жовтий |
| Колірна температура (CCT) | 6000K (денне світлове оповіщення) |
| Ефективність світильника світити (лм/ш) | 100 |





