|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Міцний та водонепроникний дизайн: цей настінний світильник на відкритому повітрі має високу оцінку IP65, що гарантує, що він залишається водонепроникним та стійким до суворих погодних умов. Його міцна металева та акрилова конструкція гарантує довгий термін служби, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі та в приміщенні, як уже згадувалося користувачем. є енергоефективним та знижує споживання енергії. Це робить його ідеальним вибором для користувачів, які надають пріоритет еко-дружелюбності та економічної ефективності. Цей довгий термін служби є свідченням високоякісних матеріалів, що використовуються в його будівництві. може бути адаптований для задоволення потреб користувачів. Користувач може вибрати правильну потужність відповідно до їх конкретних вимог до освітлення.
- Професійне обслуговування рішень освітлення: Продукт пропонує всебічні обслуговування рішень освітлення, включаючи встановлення проекту, об'єкт вимірювання, освітлення і дизайн мереж, і план автоматично-КАД . Це забезпечує безшовний та професійний досвід для користувачів за бажанням користувача.
| IP рейтинг | IP 65 Відкритий водонепроникний |
| Коль, що випускається | Білий, Холодний білий, Теплий білий |
| Сила світильника (w) | 30CM, 40CM, 60CM, 80CM, 100CM, 120CM, 150CM, 200CM, 240CM |
| Колір | Type A, Type B |
| Ват | 3/5 Вт/12 Вт/18 Вт/36 Вт |
| Введення напруги (v) | 85-265 у перем. Струм |
| Вага виробу (кг) | 2 |
| Гарантованість (рік) | 2 роки |
| Дифузор | Полікарбонат |
| Ім'я | Довга смуга світлодіодне настінне світло |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело живлення | Світлодіод |
| Джерело світла | СІД |
| Матеріал | Метал + Акрі |
| Матеріал основи | Залізний |
| Мікросхема лампи | SMD |
| Найменування | Defeng |
| Напруга | 85-265 В змінного струму/12 В/24 В |
| Одна вага брутто | 1.850 кг |
| Застосування | На відкритому повітрі/критий |
| Походження товару | Guangdong, China |
| Розмір однієї упаковки | 30.0X8.0X4.5 см |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | НІ |
| Світлий колір | 2700-3000k/4000-4500k/6000-6500k |
| Світлові рішення сервіс | Проект монтажу, Непереносний вимір, Дизайн освітлення та схеми, Auto CAD розкладка клавіатури |
| Середовище застосування | Зовнішня сходинка |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Тип | Довжина |
| Функція | Світильник для настінного світильника |
| Колірна температура (CCT) | 3500K (теплий білий), 2700K (м'який теплий білий світло), 4100K (нейтральний білий), 6000K (денний світло оповіщення) |
| Ефективність світильника світить (lm/w) | 110 |





