|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Міцний та водонепроникний дизайн: цей настінний світильник розроблений з міцним залізним корпусом і має рейтинг IP65, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі, включаючи сходи, і може витримувати суворі погодні умови. або готелі.
- Параметри освітлення, що настроюються: цей продукт пропонує різні режими керування, включаючи дистанційне управління, Управління додатками, сенсорне управління, управління перемикачами, голосове управління та сенсорне управління, що дозволяє користувачам налаштовувати своє освітлення.
- Універсальний та сучасний дизайн: цей настінний світильник з гладким та сучасним дизайном підходить для різних застосувань , включаючи вітальні, спальні та готелі, і доступний в різних колірних температурах, у тому числі 2700-3000K, 4000-4500K та 6000-6500K.
- Комплексне обслуговування рішень освітлення: Наша команда надає широкий спектр послуг з рішень освітлення, включаючи дизайн освітлення та схем, світловий малюнок та дизайн, дизайн освітлення проекту, продажу проектної групи, встановлення проекту та багато іншого, забезпечення безпроблемного досвіду для наших клієнтів.
| DIY | Ні |
| IP рейтинг | IP 65 Відкритий водонепроникний |
| Сила світильника (w) | 12 |
| PCs/ Ctn | 10 |
| Безкоштовний зразок, зроблений у Китаї | НІ |
| Ватт | 3/5 Вт/12 Вт/18 Вт/36 Вт |
| Введення напруги (v) | 220 в перем. Струм (± 10%) |
| Вага виробу (кг) | 2 |
| Гарантованість (рік ) | 2 роки |
| Ім'я | Довга смуга світлодіодне настінне світло |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело світла | СІД |
| Лампа чіп | SMD |
| Матеріал | Метал + Акрі |
| Матеріал корпусу лампи | Залізо |
| Моделі | 01 |
| Найменування | Defeng |
| Напруга | 85-265 В змінного струму/12 В/24 В |
| Одна вага брутто | 0.500 кг |
| Підстава лампи | Світлодіод |
| Потік світильника світящий (lm) | 1000 |
| Застосування | Гостина |
| Походження товару | Guangdong, China |
| Розмір однієї упаковки | 12X12X10 см |
| Розмір продукту | 0,3 0,5 |
| Розмір упаковки | Картонна коробка |
| Реалізовані товари | Одно найменування товару |
| Регулювання яскравості | ТАК |
| Режим управління | Дистанційне управління, Управління програмами, Сенсорне управління, Перемикач управління, Голосове управління, Сенсорне управління, Датчик управління |
| Світлий колір | 2700-3000k/4000-4500k/6000-6500k |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, Легкий малюнок та дизайн, Проектне освітлення дизайн, Проектна група за вигідною ціною, Проект монтажу, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносний замір |
| Середовище застосування | /td> |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Тип | Довше |
| Тип виробу | Настінні світильники |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії матеріал | Метал |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії форма | Прямокутний |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії колір | Білий |
| Функція | Настінний світильник алюмінієвий водонепроникний |
| Колірна температура (CCT) | 6000K (денне світло оповіщення) |
| Ефективність світильника світить (lm/w) | 100 |





