|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Application environment | Outdoor Stair Step |
| Function | Wall Sconce Lighting Aluminum Waterproof |
| IP Rating | IP 65 Outdoor Waterproof |
| Lamp chip | SMD |
| Light color | 2700- 3000k/4000-4500k/6000-6500k |
| Випускається колір | Білий, Теплий білий |
| Сила світильника (w) | 30CM, 60CM, 100CM, 80CM, 120CM, 150CM, 200CM, 240CM |
| Колір | Black |
| Material | Metal + Acry |
| Name | long strip led wall light |
| Type | Longer |
| Voltage | 85-265V AC / 12V / 24V |
| Watt | 3/5W/12W/18w/36w |
| Введення напруги (v) | Постійний струм 24 В |
| Вага виробу (кг) | 2 |
| Гарантованість (рік) | 2 роки |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 60 |
| Джерело живлення | Solar |
| Джерело світла | СІД |
| Одна вага брутто | 1.850 кг |
| Застосування | Сад |
| Походження товару | Guangdong, China |
| Розмір однієї упаковки | 30.0X8.0X4.5 см |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | НІ |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, Непереносний вимір, Проект монтажу, LitePro DLX розкладка клавіатури |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Колірна температура (CCT) | 3500K (теплий білий) |
| Ефективність світильника світить (lm/w) | 80 |





