|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Водонепроникний і прочний дизайн: це зовнішнє настінне бюстгальтер, виготовлене з водонепроникним зовнішнім виглядом, що гарантує, що він може підтримувати різні Погодні умови, що робить його ідеальним для використання у відкритому повітрі, на прохання нашого клієнта.
- Енергоефективність: при світловій ефективності 80 лм/Вт цей продукт забезпечує високий рівень яскравості при мінімальному споживанні енергії, що ідеально підходить для наших клієнтів, бажаючих знизити свій рахунок за електроенергію.
- Длітельный термін служби: термін служби продукту становить 50 000 годин, що забезпечує нашому клієнту надійне і довговічне рішення для освітлення, яке вимагає мінімального обслуговування.
- Сучасний і стильний дизайн: Настінний дизайн з круглою поверхнею додає нотку сучасності будь-якому зовнішньому простору, що робить його відмінним вибором для наших клієнтів, бажаючих оновити зовнішній вигляд свого будинку.
- Професійні рішення освітлення: Захист пропонує всестороннє обслуговування рішень освітлення, включаючи дизайн, установку та вимірювання, які дозволяють нашому клієнту отримати Безшовний і професійний досвід.
| Испускаемый цвет | Білий, Цветная (RGB), Красный, Зеленый, Теплый белый, Синий |
| Сила світильника (ш) | 5, 7 |
| Ввід напруги (v) | 12 В/220 В ~ 240 В |
| Вес виробу (кг) | 0,65 |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело харчування | Светодиод |
| Источник света | Светодиод/MR16./GU10 |
| Материал основы | Нержавеющая сталь |
| Моделі | BLD6201 |
| Наименование | DeFeng |
| Напряжение | 220 В |
| Один вес брутто | 0,650 кг |
| Применение | Критый/Открытый |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Розмір однієї упаковки | 16.3X6X9.2 см |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Регулювання яскравості | НЕТ |
| Световые решения сервис | Дизайн освітлення і схеми, Auto CAD розкладка клавіатури, Проект монтажу, Непереносной замер |
| Срок служби (часы) | 50000 |
| Цветовая температура (CCT) | 2700K (м'який теплий білий світ) |
| Ефективність світильника світящая (lm/w) | 80 |





