|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Водонепроникний і прочний дизайн: цей лінійний світлодіодний настінний світильник з довгою смугою має рейтинг IP65, що гарантує, що він забезпечує погодні умови на відкритому повітрі, що робить його ідеальним для освітлення ступеню лестниці на відкритому повітрі. Його прочний залізний корпус і металевий абажур гарантують довговічність.
- Енергоефективність і тривалий термін служби: зі світловіддачею 100 лм/Вт і терміном служби 50 000 годин, цей настінний світильник забезпечує енергоефективність і тривале використання без необхідності частої заміни, зниження експлуатаційних витрат.
- Настроювані параметри освітлення: цей настінний світильник підтримує різні режими керування, включаючи дистанційне керування, Управління додатками, сенсорне керування, управління перемикачем, голосове керування та сенсорне керування, що дозволяє користувачам налаштувати освітлення відповідно до своїх переваг.
- Широкий спектр застосування: підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання, цей настінний світильник ідеально підходить для гостей, спалень і готелів, забезпечуючи сучасний і елегантний дизайн, який доповнює різні стилі декору інтер'єру.
- Всестороннє обслуговування та підтримка: Виготовлювач пропонує 2-річну гарантію та забезпечує обслуговування рішень освітлення, включаючи дизайн освітлення, дизайн-схему та установку проекту, забезпечення безперебійної та безпроблемної роботи для клієнтів.
| DIY | немає |
| Рейтинг IP | IP 65 Відкритий водонепроникний |
| Сила світильника (ш) | 12 |
| ПК/шт | 10 |
| Ватт | 3/5 Вт/12 Вт/18 Вт/36 Вт |
| Ввід напруги (v) | 220 в перем. Тока (± 10%) |
| Вес виробу (кг) | 2 |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Імя | Длинная полоса светодиодный настенный свет |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Источник света | СІД |
| матеріал | Метал + Акри |
| Матеріал корпуса лампи | Железо |
| Мікросхема лампи | SMD |
| Моделі | 01 |
| Наименование | Defeng |
| Напряжение | 85-265 В змінного току/12 В/24 В |
| Один вес брутто | 0,500 кг |
| Подробиці про упаковку | Внутрішній пакет і коробка пени |
| Поток светильника светящий (лм) | 1000 |
| Применение | Гостиная |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Розмір однієї упаковки | 12X12X10 см |
| Розмір продукту | 0,3 0,5 |
| Розмір упаковки | Картонная коробка |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Регулювання яскравості | ДА |
| Режим управління | Дистанційне управління, Управління додатками, Сенсорне управління, Перемикач управління, Голосове управління, Сенсорне управління, Датчик управління |
| Світлий колір | 2700-3000k/4000-4500k/6000-6500k |
| Световые решения сервис | Дизайн освітлення і схем, Легкий рисунок і дизайн, Проектное освітлення дизайн, Проектна група за вигідною ціною, Проект монтажу, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносний замер |
| Середа застосування | Уличный шаг лестника |
| Срок служби (часы) | 50000 |
| Стиль дизайну | Современный |
| Тип | Длиннее |
| Тип виробів | Настінні світильники |
| Уличная лампа на сонячної і вітряної енергії матеріал | Металл |
| Уличная лампа на сонячну і вітряну форму енергії | Прямоугольный |
| Уличная лампа на сонячну і вітряну енергію колір | Білий |
| Функция | Настенный светильник алюминиевый водонепроникний |
| Цветовая температура (CCT) | 6000K (денне світлове оповіщення) |
| Ефективність світильника світящая (lm/w) | 100 |





