|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Прочний і водостійкий дизайн: цей розумний Уличний настінний світильник має рейтинг IP65, що гарантує, що він може підтримувати погодні умови, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі. Корпус лампи з алюмінієвого сплаву забезпечує додаткову міцність і стійкість до корозії.
- Енергоефективність і універсальність: з діапазоном від 3 Вт до 40 Вт і температурою кольору 6000 К (повідомлення про денне світло) Цей світлодіодний світильник забезпечує енергоефективність і гнучкість для задоволення різноманітних потреб в освітленні. Його можна використовувати на лістницях, стенах, ступенях і садах.
- Удосконалена технологія датчика руху: Цей інтелектуальний світ, оснащений технологією датчика руху, автоматично включається і виключається, забезпечує зручність і економію енергії. Ця функція ідеально підходить для районів з низьким пішохідним рухом або для користувачів, які хочуть мінімізувати споживання енергії.
- Проста установка і універсальне застосування: лампа призначена для вбудованої установки, що упрощає установку в різних умовах, включаючи лістниці, стени і сади. Регульована довжина кабелю (30-50 см) забезпечує Гібке розміщення.
- Комплексне обслуговування пропонує освітні рішення: як авторитетний бренд, 2-річну гарантію Simu, сертифікацію CE і ряд послуг за освітніми рішеннями, включаючи проектування освітлення і схеми, установку проекту, і розміри на місці, що забезпечують користувачів з душевним спокою та експертною підтримкою.
| Рейтинг IP | 65 |
| Вилучаючий світ | Білий |
| Сила світильника (ш) | 10 Вт |
| колір | Бургундія, Темный хаки |
| Ватт | 3 Вт-40 Вт макс |
| Ввід напруги (v) | 85-265 в перем. Тока |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Длина кабеля | 30-50 см |
| Джерело харчування | Електрический |
| Источник света | Светодиод |
| Ключевое слово | Шаг, лестник, встраиваемый світ заземлення |
| Матеріал корпуса лампи | Алюмінієвий сплав |
| Моделі | HKB |
| Назва продукту | Вверх и вниз настенные светильники |
| Наименование | Simu |
| Один вес брутто | 1.000 кг |
| Применение | Лестники, настенные, ступенчатые вогні |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Робоча температура (℃) | -30 - 55 |
| Розмір | 108*400 мм |
| Розмір однієї упаковки | 12X12X42 см |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Режим управління | Сенсорное управление, Переключатель управления |
| Рейтинг IP | IP66 |
| Световые решения сервис | Дизайн освітлення та схем, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносной замер, Проект монтажа |
| Сертифікація | CE |
| Угол пучка (°) | 30 |
| Установка | Встроенные вогні |
| Цветовая температура (CCT) | Чистий білий/теплый білий/RGB |





