|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Прочний і водостійкий дизайн: ця настінна лампа для зовнішнього монтажу має клас IP65, що гарантує, що вона може підтримувати погодні умови і підходить для використання у вологих середовищах.
- Енергоефективність: з терміном служби 50 000 годин і високим індексом цветопередачи (CRI) 80, ця лампа забезпечує тривале і яскраве освітлення при мінімальному споживанні енергії.
- Різносторонні варіанти установки: Наші верхні і нижні стіни світла сконструйовані для легкої установки, з гибкою довжиною кабелю 30-50 см, що дозволяє безшовної інтеграції з різними системами освітлення.
- Налаштований досвід освітлення: Виберіть один із варіантів чистого білого, теплого білого або колірної температури RGB, щоб створити унікальну атмосферу, яка відповідає вашим перевагам.
- Всесторонняя гарантія та підтримка: Насолодіться 2-річною гарантією та доступом до наших служб обслуговування рішень освітлення, включаючи дизайн, план та установку, для забезпечення вільного від перебранки досвіду для користувача.
| Рейтинг IP | 65 |
| Вилучаючий світ | Білий, Цветная (RGB), Теплый білий |
| Сила світильника (ш) | 10 |
| колір | Черный |
| Ватт | 3 Вт-40 Вт макс |
| Ввід напруги (v) | 85-265 в перем. Тока |
| Вес виробу (кг) | 1 |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Длина кабеля | 30-50 см |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело харчування | Електрический |
| Источник света | Светодиод |
| Ключевое слово | Шаг, лестник, встраиваемый світ заземлення |
| Матеріал корпуса лампи | Алюміній |
| Моделі | HKB |
| Назва продукту | Вверх и вниз настенные светильники |
| Наименование | Simu |
| Один вес брутто | 1.000 кг |
| Применение | Лестники, настенные, ступенчатые вогні |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Робоча температура (℃) | -20 - 60 |
| Розмір | 108*400 мм |
| Розмір однієї упаковки | 12X12X42 см |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Режим управління | Переключатель управління |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Световые решения сервис | Дизайн освітлення та схем, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносной замер, Проект монтажа |
| Сертифікація | ROHS, CE |
| Срок служби (часы) | 30000 |
| Угол пучка (°) | 80 |
| Установка | Встроенные вогні |
| Цветовая температура (CCT) | Чистий білий/теплый білий/RGB |





