|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
- Елегантний сучасний дизайн: цей настінний світильник відрізняється гладким і сучасним дизайном, ідеально підходить для додавання витонченості в будь-яку вітальню, коридор або відкрите приміщення, за бажанням користувача, що шукає стильове рішення для освітлення.
- Енергоефективність: з високою світловіддачею 100 лм/Вт і терміном служби 30 000 годин цей світлодіодний світильник призначений для тривалого забезпечення енергозбереження, зниження енергоспоживання та мінімізації витрат на технічне обслуговування.
- Універсальні варіанти освітлення: цей настінний світильник пропонує широкий спектр освітлювальних рішень, включаючи дизайн освітлення і схеми, світловий малюнок і дизайн, проектний дизайн освітлення та багато іншого, що робить його ідеальним вибором для користувачів, які вимагають індивідуальні світлові рішення.
- Довговічність і гарантія: цей продукт, оснащений прочным корпусом ПК і 2-річною гарантією, забезпечує довговічність і спокій користувачів, забезпечує захист від дефектів і несправностей.
- Проста установка: завдяки простому керуванню перемикачем і установці на поверхні цього настінного світильника просто в установці та обслуговуванні, що робить його зручним вибором для користувачів, які цінують безпроблемні рішення для освітлення.
| CCT | Теплый белый, чистый белый |
| DIY | так |
| Лампа размеры | міні |
| Сила світильника (ш) | 3 |
| колір | 1, 2 |
| ПК/шт | 20 |
| Аплікатор | Наземный ступенчатый отель, дорога |
| Ватт | 3*1 Вт |
| Ввід напруги (v) | 85-265 в перем. Тока |
| Вес виробу (кг) | 0,5 |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Источник света | СІД |
| Ключевое слово | Заглубленный настил |
| матеріал | Пластик |
| Матеріал корпуса лампи | ПК |
| Назва продукту | Светодиодный свет вверх и вниз |
| Наименование | Defeng |
| Один вес брутто | 0,600 кг |
| Поток светильника светящий (лм) | 1000 |
| Применение | Для дому та офісу |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Розмір | 90*155*153 |
| Розмір однієї упаковки | 16X10X8 см |
| Розмір продукту | 90*155*153 |
| Розмір упаковки | 49*34*36 |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Регулювання яскравості | НЕТ |
| Режим управління | Переключатель управління |
| Световые решения сервис | Дизайн освітлення і схем, Легкий рисунок і дизайн, Проектное освітлення дизайн, Проектна група за вигідною ціною, Проект монтажу, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносний замер |
| Светодиодный источник света | Чип високої яскравості |
| Срок служби (часы) | 30000 |
| Стиль дизайну | Современный |
| Тип виробів | Настінні світильники |
| Угол луча | 30 градусов |
| Уличная лампа на сонячну і вітряну форму енергії | КРУГЛИЙ |
| Уличная лампа на сонячну і вітряну енергію колір | Черный, Белый |
| Установка | Поверхность |
| Цветовая температура (CCT) | 2700K (м'який теплий білий світ) |
| Ефективність світильника світящая (lm/w) | 100 |





