|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
| Испускаемый цвет | Цветная (RGB), Одноколірний, Плавне затемнення2700/4000/6500k, Заряд +50см Плавне затемнення CCT 3.7-5v |
| Сила світильника (ш) | 50CM, 60CM, 80CM, 100CM, 120CM |
| колір | Черный |
| Ввід напруги (v) | 85-265 в перем. Тока |
| Вес виробу (кг) | 1,5 |
| Гарантированность (год) | 2 года |
| Защита от воды | IP65 |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело харчування | інші |
| Источник света | СІД |
| матеріал | Алюміній |
| Матеріал корпуса лампи | Алюмінієвий сплав |
| Материал основы | Алюміній |
| Наименование | Defeng |
| Напряжение | 85-265В |
| Один вес брутто | 1.500 кг |
| Применение | сад |
| Происхождение товара | Гуандун, Китай |
| Розмір однієї упаковки | 60X6X1,6 см |
| Реалізуемые товары | Одно наименование товара |
| Регулювання яскравості | ДА |
| Світові рішення сервіс | Дизайн освітлення і схеми, Проект монтажу |
| Срок служби (часы) | 50000 |
| Угол луча | 20 градусов |
| Установка | Настенное крепление |
| Форма | довга смужка |
| Цветовая температура (CCT) | 2700K (м'який теплий білий світ), 6000K (денний світ оповіщення), 4100K (нейтральний білий) |
| Ефективність світильника світящая (lm/w) | 110 |





