|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Міцний та водостійкий дизайн: Цей промисловий світлодіодний світильник UFO High Bay Light має рейтинг IP65, забезпечуючи оптимальну продуктивність у суворих умовах, включаючи склади, гаражі та торговельні центри, відповідно до ваших вимог для надійного вирішення освітлення. обслуговування та заміни, що робить його ідеальним вибором для тривалого використання в різних додатках.
- Висока світловіддача: світлодіодне джерело світла може похвалитися світловіддачею 150 лм/Вт, забезпечуючи виняткову яскравість при меншому споживанні енергії, що ідеально підходить для користувачів, які прагнуть знизити свої рахунки за електроенергію та вуглецевий слід.
- Орієнтований на замовника Це високе світло затоки доступне в різних варіантах сили (100В-400В) і підтримує затемнення, що дозволяє споживачам відрегулювати вихідний сигнал згідно з їх специфічними потребами. душевний спокій для користувачів, включаючи вас самих, хто цінує надійність та післяпродажне обслуговування.
| CCT | 5000K |
| випромінює світло | Білий, Теплий білий |
| Сила світильника (w) | 50, 100, 150, 200 |
| Колір | UFO100, UFO150, UFO200 |
| Введення напруги (v) | AC100-277V |
| Вага виробу (кг) | 1,3 |
| Гарантованість (рік) | 3 роки |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело світла | СІД |
| Клас IP | IP 65 водонепроникний |
| Матеріал корпуса лампи | Алюміній, корпус алюмінієвої лампи для лиття під тиском |
| Моделі | NG-UFO-100W |
| Потужність | 100W/150W/200W/240W/320W |
| Назва продукту | Світлодіодний світильник з високою затокою UFO Highbay світильник |
| Найменування | NUOGUAN |
| Одна вага брутто | 3.500 кг |
| Подробиці про упаковку | 1 шт./коробка |
| Потік світильника світить (lm) | 150 |
| Застосування | Промисловий світлодіодний світильник Garag UFO high bay ligh |
| Походження товару | Guangdong, China |
| Робота температура (℃) | 5 - 55 |
| Розмір однієї упаковки | 34X34X16 см |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | ТАК |
| Рейтинг IP | IP65 |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми |
| Світлодіодний драйвер | 100 змінного струму-277 В |
| Світлодіодне джерело світла | SMD3030 |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Функція | Затемняний/мікрохвильовий датчик руху |
| Колірна температура (CCT) | 3000-6000K |
| Ефективність світильника світить (lm/w) | 150, 150 |





