|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Міцний та енергоефективний: Цей світлодіодний настінний світильник розрахований на тривалий термін служби 20 000 годин, що забезпечує мінімальні потреби в обслуговуванні та заміні. Його висока світловіддача 85 лм/Вт і енергозберігаюче світлодіодне джерело світла роблять його екологічно чистим вибором для використання вдома або в готелі. захист від пилу та води. Його алюмінієвий корпус та металевий абажур забезпечують міцну та довговічну конструкцію.
- Багатофункціональність: Ця лампа відрізняється сучасним та простим дизайном, що спрощує встановлення та використання. Він може управлятися за допомогою перемикача або датчика, забезпечуючи гнучкість в його застосуванні. перевагами освітлення.
- Ідеально підходить для різних налаштувань: Ця лампа підходить для дому, готелю або проекту, вона є універсальним рішенням для внутрішнього або зовнішнього освітлення.
| Certification | CCC CE ROHS |
| DIY | Ні |
| IP Rating | IP 65 |
| Лампа розміри | Маленький |
| Сила світильника (w) | 6 |
| Колір | Чорний, Білий |
| Style | Morden Simple |
| Type | Waterproof Outdoor Wall Light |
| Безкоштовний зразок, зроблений у Китаї | НІ |
| Введення напруги (v) | 85-265V |
| Вага виробу (кг) | 1.5 |
| Гарантованість (рік) | 3 роки |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 90 |
| Джерело світла | СІД |
| Матеріал корпусу лампи | Алюміній |
| Моделі | HL-6023S |
| Найменування | Defeng |
| Одна вага брутто | 1.500 кг |
| Підстава лампи | LED |
| Застосування | Home/hotel/project |
| Походження товару | Guangdong, China |
| Розмір однієї упаковки | 15X7X6 см |
| Розмір продукту | 15cm*7cm*6cm |
| Розмір упаковки | 15cm*7cm*6cm |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | НІ |
| Режим керування | Перемикач управління, Датчик управління |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, Проектне освітлення дизайн |
| Строк служби (годинник) | 20000 |
| Стиль дизайну | Сучасний |
| Тип виробу | Настінні світильники |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії матеріал | Метал |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії колір | Чорний, Білий |
| Колірна температура (CCT) | 3000K/4000K/6000K |
| Ефективність світильника світить (lm/w) | 85 |





