|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Енергоефективність: Цей скандинавський мінімалістський світильник із залізним кронштейном може похвалитися вражаючою світловіддачею 100 лм/Вт, забезпечуючи мінімальне споживання енергії при оптимальному освітленні. Варіанти налаштування: продукт пропонує ряд режимів керування, включаючи дистанційне керування, керування через програму, сенсорне керування, керування перемикачем, голосове керування та сенсорне керування, що дозволяє користувачам адаптувати своє освітлення. сходи на відкритому повітрі.
- Універсальність: Цей продукт підходить для різних середовищ, включаючи відкриті приміщення, і підходить для використання в готелях, будинках та інших закладах, що робить ідеальним вибором для користувачів, які шукають його універсальні рішення для освітлення.
| DIY | Ні |
| Рейтинг IP | IP 65 Відкритий водонепроникний |
| Лампа розміри | Середній |
| Сила світильника (ж) | 5, 12 |
| ПК/шт | 10 |
| Безкоштовний образок, зроблений в Китаї | НІ |
| ват | 3/5 Вт/12 Вт/18 Вт/36 Вт |
| Введення напруги (v) | 220 у перем. Струм (± 10%) |
| Вага виробу (кг) | 2,5 |
| Гарантованість (рік) | 2 роки |
| Ім'я | Настінний світильник у формі ліхтаря |
| Індекс перекладу кольору (Ra) | 80 |
| Джерело світла | СІД |
| матеріал | Метал + Акрі |
| Матеріал корпусу лампи | Нержавіюча сталь |
| Моделі | FB6608 |
| Найменування | Defeng |
| Напруга | 85-265 У змінного струму/12 В/24 В |
| Одна вага брутто | 2.500 кг |
| Подробиці про упаковку | Вінний pack pack & Carton |
| Порт | Шеньчжень |
| Потік світильника (лм) | 1000 |
| Застосування | Відкритий |
| Походження товару | Гуандун, Китай |
| Розмір однієї упаковки | 25X23X37 см |
| Розмір продукту | 25*23*37 см |
| Розмір упаковки | Картонна коробка |
| Реалізовані товари | Одне найменування товару |
| Регулювання яскравості | НІ |
| Режим управління | Дистанційне управління, Управління додатками, Сенсорне управління, Перемикач управління, Голосове управління, Сенсорне управління, Датчик управління |
| Світлий колір | 2700-3000 тис |
| Світлові рішення сервіс | Дизайн освітлення та схеми, Легкий малюнок та дизайн, Проектне освітлення дизайну, Проектна група за вигідною ціною, Проект монтажу, DIALux evo розкладка клавіатури, LitePro DLX розкладка клавіатури, Agi32 розкладка клавіатури, Auto CAD розкладка клавіатури, Непереносний вимір |
| Середовище застосування | Вуличний крок сходів |
| Термін служби (годинник) | 50000 |
| Стиль дизайну | В європейському стилі |
| Тип виробу | Настінні світильники |
| Вулична лампа на сонячний та вітряний енергетичний матеріал | метал |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергетичній формі | Циліндричні форми |
| Вулична лампа на сонячній та вітряній енергії колір | Чорний |
| Колірна температура (CCT) | 2700K (м'яке тепле біле світло) |
| Ефективність світильника світити (лм/ш) | 100 |





